Artikelen & blogs > Hollandse gezelligheid
Dit is een betaald artikel. Dat geldt voor alle artikelen uit het archief die ouder zijn dan 2 jaar. U kunt voor € 19,95 per 24 uur alle betaalde artikelen inzien.
Hieronder treft u de eerste 100 van de ongeveer 567 woorden van dit artikel.
Het was een beroerde kerst voor duizenden Nederlandse stellen. Meteen op 27 en 28 december 2007 regende het scheidingsaanvragen bij advocaten. Die drukte blijkt gebruikelijk te zijn. Volgens de Vereniging van Familierecht Advocaten Scheidingsbemiddelaars (vFAS) piekt het aantal mensen dat van elkaar af wil na elke kerst- en zomervakantie op tien tot dertig procent hoger dan normaal. Het zal de schaduwzijde van onze Hollandse gezelligheid wel zijn. Meedoen is verplicht, maar niet elk koppel is bestand tegen dagenlange huiselijkheid.
Scheiden maakt vrij, maar de prijs (in euro’s) is hoog. Om te beginnen zijn er advocaat-, notaris- en/of...
Trefwoorden bij deze publicatie: Relaties en geld | Scheiden
Gepubliceerd in NRC Handelsblad op 19-01-2008 en heeft ongeveer 567 woorden.
Toegang tot archief
Dit is een betaald artikel. Dat geldt voor alle artikelen uit het archief die ouder zijn dan 2 jaar. U kunt voor € 19,95 per 24 uur alle betaalde artikelen inzien.
Hoe werkt het?
Toegang tot het archief verloopt in 2 stappen. Eerst geef je je emailadres op en daarna betaal je via iDeal. Na het betalen heb je direct toegang tot het archief met de betaalde artikelen. Per e-mail ontvang je een link waarmee je, binnen de betaalde 24 uur, steeds opnieuw toegang tot de betaalde artikelen krijgt.
Stap 1. E-mail opgeven
Laatste artikelen (overzicht)
| 18-05-2013 | Stop met sparen voor de kinderen! |
|---|---|
| 11-05-2013 | Zijn effecten wel veilig bij een goedkope broker? |
| 04-05-2013 | Hoe verdwijnt mijn BKR-code? |
| 27-04-2013 | Wie betaalt mijn hoge eigen risico? |
| 27-04-2013 | Rijk worden is geen luxe maar noodzaak |
| 27-04-2013 | Vijf geheimen van de rijken |
| 20-04-2013 | Wees geen snurker: vergelijk de vergelijker |
| 13-04-2013 | Sparen? Ontwijk valkuilen van depositogarantiestelsel |
| 06-04-2013 | Nalaten kan ook zonder notaris |
| 30-03-2013 | Samenwonen schreeuwt om duidelijke afspraken over geld |
Blijf op de hoogte via RSS-feed | |
Meer artikelen...
Recente Boeken (overzicht)
Meer boeken...



Blijf op de hoogte via RSS-feed
Waar doen ze het van? Hoe je rijk wordt. En blijft.
Goed met Geld. Hoe financiele opvoeding loont
Samen Rijk Worden